مدیریت کاربران و شرکت های اندروید

قبل از راه‌اندازی سیستم ثبت سفارش اندروید و یا سرپرست عوامل فروش و یا عوامل فروش باید اطمینان حاصل کنید که در تدبیر سرویس اندروید فعال است و آماده‌سازی سرویس انجام شده است. روش اطمینان از فعال بودن در تدبیر آن است که در پنجره «ایجاد/اصلاح کاربر» دکمه جلوی «نام کاربر سرویس وب» فعال است( اگر فعال نیست کاربر می‌بایست نسخه دارای سرویس اندروید را از پکیج دریافت کند) و همینطور با کلیک روی آن چک‌باکس « دسترسی ورود به نرم افزار اندروید تدبیر برای آن کاربر داده شده است » فعال و قابل انتخاب است (سیستم اندروید با این کاربر وارد سیستم می‌شود نام کاربر وب و پسورد آن نمی‌تواند شامل حروف لاتین باشد، لطفا در هنگام برخورد به مشکل در هنگام تعریف کاربر مورد نیاز پیغامهای خطای ارائه شده را بخوانید و مطابق دستورالعمل ارائه شده در آنها عمل کنید.)

دسترسی کاربران به شرکت اندروید :

بعد از تعریف کردن کاربر داخل تدبیر نیاز است که کاربر تعریف شده به عنوان کاربر شرکت اندروید هم تعریف شود و دسترسی اندروید به کاربر داده شود.

همانطور که در تصویر زیر مشخص است بر روی صفحه کلیک راست کنید تا منو باز شود و از داخل منو بر روی گزینه مدیریت دسترسی کاربران به شرکتها کلیک کنید.

بعد از زدن گزینه بالا یک صفحه باز میشود که در این صفحه میتوانید به کاربران دسترسی بدهید :

1- در این بخش شرکتی که میخواهید کاربر به ان دسترسی داشته باشد را انتخاب کنید.

2- در بخش شماره دو کل کاربران نمایش داده میشود و شما باید کاربر مد نظر را انتخاب کرده و با استفاده از ایکن های جهت وسط صفحه کاربر را به سمت چپ هدایت کنید.

3- در قسمت شماره 3 کاربرانی که به انها دسترسی داده شده است نمایش داده میشوند.

بعد از تغییرات شما میتوانید گزینه ذخیره را بزنید تا تغییرات اعمال شود.

دسترسی کاربران به اپلیکیشن های مختلف :

بعد از اندرویدی کردن کاربران باید نقش هر کدام را مشخص کنید تا بتوانند وارد اپلیکیشن مورد نظر شوند که در بخش زیر هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده شده است :

این برنامه اپلیکیشن ویزیتوری محسوب میشود و همین کاربر اندرویدی باشد میتواند وارد این برنامه شود و همچنین اگر برای کاربر نقشی تعریف نشود نقش کاربر ویزیتور در نظر گرفته شده و میتواند وارد این برنامه شود. همچنین کاربر با نقش عوامل فروش هم میتواند وارد برنامه شود.

این برنامه اپلیکیشن سرپرست فروش میباشد و برای استفاده از این برنامه کاربر باید نقش سرپرست فروش را داشته باشد. از داخل نرم افزار تدبیر منو اندروید را انتخاب کنید و بعد از باز شدن همانطور که در تصویر زیر مشخص است گزینه سرپرست های فروش را باز کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشخص است بعد از باز شدن بر روی گزینه جدید بزنید و یک سرپرست فروش جدید تعریف کنید تا در لیست سرپرستان فروش اضافه شود.

مثلا فرض کنید سرپرست شماره یک الان اضافه شده است. حالا باید در قسمت بالای صفحه سرپرست فروش کلیک راست کنید و بر روی گزینه مدیریت ارتباط کاربران اندروید با سرپرست ها کلیک کنید و سرپرست اضافه شده را به یک کاربر اختصاص دهید.

در تصویر زیر در قسمت کاربران اندروید کاربران شما نمایش داده میشوند و باید کاربر مورد نظر را انتخاب کنید.

در قسمت کلیه سرپرست‌های فروش سرپرست‌های فروش لیست میشوند و باید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و از طریق ایکن های جهت وسط صفحه سرپرست مورد نظر را به سمت چپ انتقال دهید و سپس گزینه ذخیره را بزنید تا تغییرات اعمال شود.

نکته : کاربر نمیتواند همزمان هم نقش سرپرست فروش را داشته باشد و هم واسطه فروش.

این برنامه اپلیکیشن عوامل فروش میباشد و برای استفاده از این برنامه کاربر باید نقش واسطه فروش را داشته باشد. از داخل نرم افزار تدبیر منو اندروید را انتخاب کنید و بعد از باز شدن همانطور که در تصویر زیر مشخص است گزینه واسطه های فروش را باز کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشخص است بعد از باز شدن بر روی گزینه جدید بزنید و یک واسطه فروش جدید تعریف کنید تا در لیست واسطه های فروش اضافه شود.

مثلا فرض کنید واسطه فروش دوم الان اضافه شده است. حالا باید در قسمت بالای صفحه واسطه های فروش کلیک راست کنید و بر روی گزینه مدیریت ارتباط کاربران اندروید با واسطه ها کلیک کنید و واسطه اضافه شده را به یک کاربر اختصاص دهید.

در تصویر زیر در قسمت کاربران اندروید کاربران شما نمایش داده میشوند و باید کاربر مورد نظر را انتخاب کنید.

در قسمت کلیه واسطه های فروش واسطه فروش ها لیست میشوند و باید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و از طریق ایکن های جهت وسط صفحه واسطه مورد نظر را به سمت چپ انتقال دهید و سپس گزینه ذخیره را بزنید تا تغییرات اعمال شود.

نکته : در قسمت کلیه واسطه های فروش تنها واسطه فروش هایی لیست میشوند که دارای حساب کامل باشند.

نکته : کاربر نمیتواند همزمان هم نقش سرپرست فروش را داشته باشد و هم واسطه فروش.