نصب و راه اندازی وب سرویس

پیش‌نیاز نصب سیستم ثبت سفارش و پیش فاکتور اندروید (علاوه بر دسترسی به تدبیر ویندوزی با سیستم اندروید فعال) امکان نصب آخرین نسخه‌های .Net Core و پایگاه داده SQL Server 2014 به بالا و نرم افزار Net Framework 4.6. به بالا (برای اجرای پلاگین های مورد نیاز) روی ویندوز است. توصیه می‌شود از نسخه‌های اخیر ویندوزهای سرور مثل ویندوز ۲۰۱۶ استفاده کنید (نصب روی ویندوزهای قدیمی‌تر امکانپذیر است اما ممکن است مستلزم نصب تعداد نامشخصی سرویس‌پک و به‌روزرسانی نرم‌افزاری باشد که زمان آماده‌سازی پیش‌نیازها را بالا می‌برد و نیاز به دانش بالای آی.تی دارد). در صورتی که سرور تدبیر شما از نسخه‌های پایین‌تری از ویندوز استفاده می‌کند می‌توانید وب سرویس نرم افزار اندروید را روی سیستم دیگری نصب کنید و از طریق رشتهٔ ارتباطی با پایگاه داده‌های تدبیر روی سرور اصلی ارتباط برقرار کنید.

جهت اتصال به سیستم روی بستر اینترنت نیاز به سروری با دسترسی دائم به اینترنت و حداقل یک آی‌پی ولید (Valid IP) دارید. جهت فعالسازی https (ارتباط روی بستر (SSL ممکن است نیاز به یک نام دامنهٔ اینترنتی (domain) و خرید گواهینامهٔ SSL داشته باشید.

وب سرویس سیستم ثبت سفارش اندروید و سرپرست عوامل فروش و عوامل فروش بر .Net Core نسخهٔ 2.2.8 است که لازم است روی سرور نسخهٔ اجرایی آن را نصب کنید. نسخهٔ اجرایی این کتابخانه از این نشانی قابل دریافت است (اندازه: حدود ۱۰۰ مگابایت).
در صورتی که از ویندوز ۷ یا ویندوزهای سرور قدیمی استفاده می‌کنید برای نصب برنامه نیاز به Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable خواهید داشت که نسخهٔ متناسب با ویندوز خود را از این نشانی می‌توانید دریافت کنید.
تذکر مهم: نصب و راه‌اندازی این برنامه مستلزم در اختیار داشتن نسخه‌ای از تدبیر تحت ویندوز است که سیستم اندروید آن فعال باشد. جهت نصب و راه‌اندازی لازم است از راهنمای نصب کمک بگیرید.


1- نصب IIS

2- نصب NET Core Hosting Bundle.

3- ایجاد سایت سرویس

4- راه‌اندازی و تنظیم برنامه چاپ

5- تنظیمات Application Pool مربوط به سرویس

6- به روزرسانی برنامه

7- نصب افزونه ها

8- تنظیمات Error Log مربوط به سرویس

9- راهنمای راه اندازی و خرید سرویس نشان


فیلم های اموزشی